Jump to content
1

Renkamas administratorių ir vip narių prižiūrėtojas


Recommended Posts

Labas visiems,

Kadangi jau į projektą pradedami rinkti projekto prižiūrėtojai, norėčiau pristatyti jums šia atranką. Šiuo metu ieškome aktyvaus, motyvuoto serverio administratorių ir VIP nario prižiūrėtojo. Norėčiau, kad būsimas prižiūrėtojas išmanytu šia sritį, nes tai labai svarbus būsimas darbas. Nemokamų administratorių rinkimas, pagalbos suteikimas naujiems administratoriams ir VIP nariams.  Visiems kandidatuojantiems linkiu kuo didžiausios sekmės šiose rinkimuose!

Kandidato reikalavimai užimti šias pareigas:

 • 1. Gerai išmanyti šias esamas pareigas, užtikrinti gerą ir kokybišką serverio administratorių priežiūrą;
 • 2. Geri rašymo įgudžiai, sklandus ir teisingas nemokamų administratorių išrinkimas ir prižiūrėjimas;
 • 3. Malonus ir pagarbus bendravimas su serverio administratoriais, serverio žaidėjais;
 • 4. Būti aktyvus, motyvuotas ir suinterisuotas užimti šios srities pareigas;
 • 5. Turėti bent minimalios patirties šiose pareiguose, nepalikti prižiūrėtojo pareigų po 7, 14 ir t.t dienų. (Ieškome aktyvaus komandos nario, kuris išbūtų kuo ilgiau šiose pareiguose);
 • 6. Administratoriams ir prižiūrėtojui suteikiamas priėjimas prie naujokų fondų, serverio administratorių fondų. Tad turi būti gebėjimas užtikrinti fondo saugumą, kad pinigai nebūtų prašvaistyti;

Serverio administratoriaus ir VIP nario prižiūrėtojo gaunamas atlyginimas:

 • 1. Kas mėnesį gaunamas tam tikras kreditų kiekis (tikslus kreditų kiekis pasirodys, kai startuos projektas):
 • 2. Už gerą kokybišką ir nuoširdų darbą gaunamą papildoma premiją su priedu;
 • 3. Suteikiamas serverio administratoriaus statusas (iki tol laiko, kol būsite mūsų projekto prižiūrėtojas);

Kandidato pildomas šablonas:

Kadangi tesiam rinkimus be anketos, todėl norėčiau, kad pildytumėte laiško formą atsižvelgdami į mūsų projekto komandos pateiktus reikalavimus. 

 • Jūsų esama administratoriaus ir VIP nario prižiūrėtojo patirtis;
 • SA-MP projektai, kuriuose turėjote patirties užimti prižiūrėtojo postus;
 • Jūsų esamos įdėjos administratorių ir VIP nario sritį;
 • Jūsų esamas prisistatymas, amžius, konktaktai;
 • Kodėl pasirinkote šias pareigas, kaip su jomis planuojate ateitį tvarkytis;
 • Jūsų nuomonė apie projektą (gali būti ir kritika);

Papildomi ir situaciniai klausimai (atsakyti būtina):

 1. Kokia savybė labiausiai išskirtumėte administratorių ir VIP nario prižiūrėtojo?:
 2. Kokia rinkimų politiką taikysite nemokamiems administratoriems?:
 3. Situacija: Prisijungete į projektą ir pamatote, kad išrinkti nemokami administratoriai neatlieką savo darbo - šaudo į serverio žaidėjus, įžeidinėja. Jūsų veiksmai, o gal čia viskas yra labai gerai? :
 4. Situacija: Tuo metu vyksta mafijų (gaujų) veiksmas. Pamatote, kad serverio administratorius ima ginklus, gydo gaujinius iš administratorių komandų. Kas čia gerai, o gal kaiptik blogai?: 
Link to post
Share on other sites
 • Jūsų esama administratoriaus ir VIP nario prižiūrėtojo patirtis; Patirties neturiu, bet manau, jog man tikrai pavyktų šiuose pareigose atstovauti savo vardą.
 • SA-MP projektai, kuriuose turėjote patirties užimti prižiūrėtojo postus; Kanditavau į šį postą, praeitame projekte, bet nepatekau, nes: Į klausimus atsakinėjau trumpai, o privalu buvo rašyti taip lyg rašytum, kokį nors Romaną, ir dėl amžiaus (nors manau, jog amžius neturi jokio skirtumo. Svarbu, kad iš viso susitvarkai su pareigomis ).
 • Jūsų esamos įdėjos administratorių ir VIP nario sritį; Padidinti Administratorių ir Vip narių užimtumą serveryje, stengtis stebėti kekvieną Administratorių ir Vip narį, skirti jiems daugiau laiko (Konsultavimuisi, aptarimo kaip visgi jiems sekasi pareigose).
 • Jūsų esamas prisistatymas, amžius, konktaktai; Man 14 metų bus neužkalnų, kontaktai. DISCORD- arnionas #8945.
 • Kodėl pasirinkote šias pareigas, kaip su jomis planuojate ateitį tvarkytis; Man manau tikrai didelis iššukis šios pareigos.
 • Jūsų nuomonė apie projektą (gali būti ir kritika); Kol kas nuomonės neturiu apie šį projektą, nes tik prieš kelias valandas jis startavo, bet šiaip jau esu pas @Valius  ir @Vok3 projektuose toks, kai senbuvis tai manau šiaip visiškai neblogai atliekas savo darbą, ir žino kaip jį atlikti.

 

Papildomi klausimai:

 1. Kokia savybė labiausiai išskirtumėte administratorių ir VIP nario prižiūrėtojo?: Būdrumas manau yra svarbiu, svarbiausias, pareigų atstovavimas.
 2. Kokia rinkimų politiką taikysite nemokamiems administratoriems?: Įprasta. (Paskelbiu atranka ir apie ją visiems pranešu kur ir kada. Atrankoje gerai apklausiu ir tada žiūrėsim, ar įveiktų savo darba šiuose pareigose).
 3. Situacija: Prisijungete į projektą ir pamatote, kad išrinkti nemokami administratoriai neatlieką savo darbo - šaudo į serverio žaidėjus, įžeidinėja. Jūsų veiksmai, o gal čia viskas yra labai gerai? : Bausčiau pagal esama padėtį, bet neesu toks jau griežtas tai pirmai ne tris, o du įspėjimai, o po įspėjimų, imsimės iniaciatyvos.
 4. Situacija: Tuo metu vyksta mafijų (gaujų) veiksmas. Pamatote, kad serverio administratorius ima ginklus, gydo gaujinius iš administratorių komandų. Kas čia gerai, o gal kaip tik blogai?: Bausiu iš karto tokiose situacijose, bet bausiu pagal esama situaciją. Ir nepasakyčiau, kad tai yra gerai, nes: Nu tarkim gaujiniai užgrobia banka ir prašo išpirkos, o tada teisėsauga šturmuoja ir atlieka savo darbą, ir šią situaciją įsiterpia administratorius, nu tai ką visas įdomumas baigiasi, ir jam pačiam būna problemų nuo valdžios. 

Pagarbiai @Arnas_Ink;

Ir sekmės priimant teisingą sprendimą.

Link to post
Share on other sites

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Sukurk naują...