Jump to content
1

Nazar_Leschuk

Administratorius
 • Turinio skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  1

Turinys kurį paskelė: Nazar_Leschuk

 1. Informacija apie atsiblokavimo apeliacijų temos taisyklės: Privalote laikytis forumo taisyklių; Turite būtinai turėti įrodymus, kad esate užblokuotas Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų rašomu atsiblokavimu. Pavyzdis: ,,Atsiblokavimas - Nazar_Leschuk"; Būtina kurti naują temą ir užpildyti tam skirta šabloną; Anketa norint rašyti atsiblokavimą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Serverio administratorius kuris jūs užblokavo? : 3. Dėl kokios priežasties jūs užblokavo? : 4. Įrodymai:
 2. Informacija apie užblokavimo apeliacijų temos taisyklės: Privalote laikytis forumo taisyklių; Turite būtinai turėti įrodymus, kad serverio žaidėjas naudojo nelegalias programas; Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų rašoma užblokavimo apeliacija; Pavyzdis: ,,Užblokuotas serverio žaidėjas Vardas_Pavardė - Užblokavo: Nazar_Leschuk"; Būtina kurti naują temą ir užpildyti tam skirta šabloną; Anketa norint rašyti serverio žaidėjo užblokavimą: Jūsų Vardas_Pavardė: Serverio žaidėjo kurį užblokavote Vardas_Pavardė ?: Dėl kokios priežasti
 3. Informacija apie atsitildymo apeliacijos temos taisyklės: Privalote laikytis forumo taisyklių; Turite būtinai turėti įrodymus, kad esate užtildytas; Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų rašomu atsitildymu. Pavyzdis: ,,Atsitildymas - Nazar_Leschuk"; Būtina kurti naują temą ir užpildyti tam skirta šabloną; Anketa norint rašyti atsitildymą: Jūsų Vardas_Pavardė: Koks administratorius jūs užtildė? Dėl kokios priežasties administratorius jūs užtildė? : Įrodymai:
 4. Informacija apie išlaisvinimo apeliacijos temos taisyklės: Privalote laikytis forumo taisyklių; Turite būtinai turėti įrodymus, kad esate įkalintas; Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų rašomu įkalinimu. Pavyzdis: ,,Išlaisvinimas - Nazar_Leschuk"; Būtina kurti naują temą ir užpildyti tam skirta šabloną; Anketa norint rašyti išlaisvinimą: Jūsų Vardas_Pavardė: Koks administratorius jūs įkalino? Dėl kokios priežasties administratorius jūs įkalino? : Įrodymai:
 5. Labas visiems, Kadangi jau į projektą pradedami rinkti projekto prižiūrėtojai, norėčiau pristatyti jums šia atranką. Šiuo metu ieškome aktyvaus, motyvuoto serverio administratorių ir VIP nario prižiūrėtojo. Norėčiau, kad būsimas prižiūrėtojas išmanytu šia sritį, nes tai labai svarbus būsimas darbas. Nemokamų administratorių rinkimas, pagalbos suteikimas naujiems administratoriams ir VIP nariams. Visiems kandidatuojantiems linkiu kuo didžiausios sekmės šiose rinkimuose! Kandidato reikalavimai užimti šias pareigas: 1. Gerai išmanyti šias esamas pareigas, užtikrinti gerą ir kok
 6. Sveiki visiems skaitantiems, Šioje temoje jūs galėsite pamatyti mūsų visus buvusiuosius serverio komandos narius, apžvalgas apie juos.
×
×
 • Sukurk naują...