Jump to content
1

Statistika

Geriausiai Įvertintas Turinys

Showing content with the highest reputation on 2021.02.19 Visuose Įrašuose

  1. Labas visiems, Kadangi jau į projektą pradedami rinkti projekto prižiūrėtojai, norėčiau pristatyti jums šia atranką. Šiuo metu ieškome aktyvaus, motyvuoto serverio administratorių ir VIP nario prižiūrėtojo. Norėčiau, kad būsimas prižiūrėtojas išmanytu šia sritį, nes tai labai svarbus būsimas darbas. Nemokamų administratorių rinkimas, pagalbos suteikimas naujiems administratoriams ir VIP nariams. Visiems kandidatuojantiems linkiu kuo didžiausios sekmės šiose rinkimuose! Kandidato reikalavimai užimti šias pareigas: 1. Gerai išmanyti šias esamas pareigas, užtikrinti gerą ir kok
    2 Reputacijos Taškai
  2. Informacija apie išlaisvinimo apeliacijos temos taisyklės: Privalote laikytis forumo taisyklių; Turite būtinai turėti įrodymus, kad esate įkalintas; Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų rašomu įkalinimu. Pavyzdis: ,,Išlaisvinimas - Nazar_Leschuk"; Būtina kurti naują temą ir užpildyti tam skirta šabloną; Anketa norint rašyti išlaisvinimą: Jūsų Vardas_Pavardė: Koks administratorius jūs įkalino? Dėl kokios priežasties administratorius jūs įkalino? : Įrodymai:
    1 Reputacijos Taškas
  3. New-York.lt 0.1.3 Sveiki, teko nemažai padirbėti prie serverio saugumo problemu, buvo aptikta kad žaidėjai gali užsibuginti savo paskyras.. Todėl teko imtis veiklos. Sutvarkėme klaidas, patobulinome serverį, atnaujinome keletą sistemų! Sutvarkyta klaida kai kraunant žaidimą galėdavo paspausti spawn mygtuką ir užsibugindavo paskyra. Jeigu jūsų skinas ir patirties kiekis bus mažesnis nei 1, neišsaugos jūsų paskyros informacijos ir praneš jums kad kaškas blogai su paskyra! Perdaryta komanda /admin. Atsinaujino textdraw'ai!
    1 Reputacijos Taškas
×
×
  • Sukurk naują...