Jump to content
1

Visas Aktyvumas

Šioje vietoje pateikiama naujausia veiksmų informacija

 1. Šią savaitę
 2. Anksčiau
 3. Jūsų esama administratoriaus ir VIP nario prižiūrėtojo patirtis; Patirties neturiu, bet manau, jog man tikrai pavyktų šiuose pareigose atstovauti savo vardą. SA-MP projektai, kuriuose turėjote patirties užimti prižiūrėtojo postus; Kanditavau į šį postą, praeitame projekte, bet nepatekau, nes: Į klausimus atsakinėjau trumpai, o privalu buvo rašyti taip lyg rašytum, kokį nors Romaną, ir dėl amžiaus (nors manau, jog amžius neturi jokio skirtumo. Svarbu, kad iš viso susitvarkai su pareigomis ). Jūsų esamos įdėjos administratorių ir VIP nario sritį; Padidinti Administratorių ir Vip nari
 4. Informacija apie atsiblokavimo apeliacijų temos taisyklės: Privalote laikytis forumo taisyklių; Turite būtinai turėti įrodymus, kad esate užblokuotas Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų rašomu atsiblokavimu. Pavyzdis: ,,Atsiblokavimas - Nazar_Leschuk"; Būtina kurti naują temą ir užpildyti tam skirta šabloną; Anketa norint rašyti atsiblokavimą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Serverio administratorius kuris jūs užblokavo? : 3. Dėl kokios priežasties jūs užblokavo? : 4. Įrodymai:
 5. Informacija apie užblokavimo apeliacijų temos taisyklės: Privalote laikytis forumo taisyklių; Turite būtinai turėti įrodymus, kad serverio žaidėjas naudojo nelegalias programas; Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų rašoma užblokavimo apeliacija; Pavyzdis: ,,Užblokuotas serverio žaidėjas Vardas_Pavardė - Užblokavo: Nazar_Leschuk"; Būtina kurti naują temą ir užpildyti tam skirta šabloną; Anketa norint rašyti serverio žaidėjo užblokavimą: Jūsų Vardas_Pavardė: Serverio žaidėjo kurį užblokavote Vardas_Pavardė ?: Dėl kokios priežasti
 6. Informacija apie atsitildymo apeliacijos temos taisyklės: Privalote laikytis forumo taisyklių; Turite būtinai turėti įrodymus, kad esate užtildytas; Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų rašomu atsitildymu. Pavyzdis: ,,Atsitildymas - Nazar_Leschuk"; Būtina kurti naują temą ir užpildyti tam skirta šabloną; Anketa norint rašyti atsitildymą: Jūsų Vardas_Pavardė: Koks administratorius jūs užtildė? Dėl kokios priežasties administratorius jūs užtildė? : Įrodymai:
 7. Informacija apie išlaisvinimo apeliacijos temos taisyklės: Privalote laikytis forumo taisyklių; Turite būtinai turėti įrodymus, kad esate įkalintas; Temos pavadinimas turi būti susijęs su jūsų rašomu įkalinimu. Pavyzdis: ,,Išlaisvinimas - Nazar_Leschuk"; Būtina kurti naują temą ir užpildyti tam skirta šabloną; Anketa norint rašyti išlaisvinimą: Jūsų Vardas_Pavardė: Koks administratorius jūs įkalino? Dėl kokios priežasties administratorius jūs įkalino? : Įrodymai:
 8. Labas visiems, Kadangi jau į projektą pradedami rinkti projekto prižiūrėtojai, norėčiau pristatyti jums šia atranką. Šiuo metu ieškome aktyvaus, motyvuoto serverio administratorių ir VIP nario prižiūrėtojo. Norėčiau, kad būsimas prižiūrėtojas išmanytu šia sritį, nes tai labai svarbus būsimas darbas. Nemokamų administratorių rinkimas, pagalbos suteikimas naujiems administratoriams ir VIP nariams. Visiems kandidatuojantiems linkiu kuo didžiausios sekmės šiose rinkimuose! Kandidato reikalavimai užimti šias pareigas: 1. Gerai išmanyti šias esamas pareigas, užtikrinti gerą ir kok
 9. Sveiki visiems skaitantiems, Šioje temoje jūs galėsite pamatyti mūsų visus buvusiuosius serverio komandos narius, apžvalgas apie juos.
 10. New-York.lt 0.1.3 Sveiki, teko nemažai padirbėti prie serverio saugumo problemu, buvo aptikta kad žaidėjai gali užsibuginti savo paskyras.. Todėl teko imtis veiklos. Sutvarkėme klaidas, patobulinome serverį, atnaujinome keletą sistemų! Sutvarkyta klaida kai kraunant žaidimą galėdavo paspausti spawn mygtuką ir užsibugindavo paskyra. Jeigu jūsų skinas ir patirties kiekis bus mažesnis nei 1, neišsaugos jūsų paskyros informacijos ir praneš jums kad kaškas blogai su paskyra! Perdaryta komanda /admin. Atsinaujino textdraw'ai!
 1. Peržiūrėti daugiau...
×
×
 • Sukurk naują...